Інформація по курсу
Курс доступний для набору студентів для проходження навчання та/або тестування.
Заявка на проходження курсу навчання приймається або автором курсу, або тьютором групи. Для заявки натисніть кнопку Заявка на курс або Заявка в групу напроти потрібної вам групи. Нагадуємо, що для вступу до групи навчання вам необхідно бути зареєстрованим користувачем сайту ХВУ.
Курс:
Основи формування субкультури
Автор:
Смутченко Ольга
Анотація:

Входження України у загальноєвропейський освітній простір висуває нові вимоги щодо впровадження іноземних мов та робить необхідним оволодіння ними. У державних документах із проблем освіти наголошується на необхідності формування нової генерації педагогічних кадрів, підготовленої до якісного забезпечення освітніх потреб особистості, розвитку її інтелектуального та культурного потенціалу.

         Дистанційний курс розрахований на студентів четвертого курсу спеціальності 035 Філологія та 014 Середня освіта (мова та література англійська) мовних навчальних закладів України та відповідає змісту типової програми з англійської мови і націлений на досягнення студентами рівня володіння англійською мовою В2 Загальноєвропейських рекомендацій з мовної освіти. 

   Дистанційний курс не тільки сприяє формуванню навичок усного та писемного англійського мовлення, а й субкультури студентів у полілінгвальному освітньому середовищі. У розробленому представлені всі види мовленнєвої діяльності студентів, спрямовані на розвиток мовної поведінки, необхідної для ефективного спілкування в академічному та соціокультурному середовищах. Курс містить оригінальні тексти з англомовних періодичних видань, що порушують актуальні  проблеми життя та інтересів сучасної молоді і є компонентами їх субкультури.

Дата создания:
21 грудня 2019р., 8:21 PM
План курса:
Заявка
Здесь вы можете выполнить заявку на поступление на курс в новую группу:

Либо выполнить заявку в существующую группу (см. ниже)
Список доступных групп обучения по данному курсу:
 1. Субкультура
  Тьютор:
  Смутченко Ольга
  Статус группы:
  Набір студентів
  Доступен до:
  31 грудня 2026р., 12:00 AM

Авторизація:

Реєстрація / Забули пароль?
Опитування Чи брали Ви участь в дистанційному навчанні?
Мені це нецікаво 51
Ні, але хочу спробувати 155
Так, в ролі тьютора (студента) 180
Всього голосів: 386
Результати...
Зареєструйтесь, щоб голосувати
Всі закладки...